Sezóna 2016

TRL Chlum:

DSC_5458

V neděli se konalo 4. kolo Třebíčské Okresní Ligy v požárním útoku.  Družstvo mužů neprolomilo letošní smůlu a po nesraženém levém terči bylo ohodnoceno neoblíbeným „N“. Družstvo žen nechtělo nechat muže na holičkách a tak pro jistotu nesrazili na pravém terči a odnesli si také „Nko“

Fotky: TRL Chlum 2016

Další kolo TRL: Kamenná 16. 7. 2016

TRL Kněžice:

3. kolo TRL proběhlo v Kněžicích. Po mnoha komplikacích se nepodařilo složit družstvo mužů, proto obhajovalo Náramečské barvy družstvo žen. S nádherným časem 18,20s obsadili krásné  3.místo z 11. družstev a odvezli si domů cenné body a samozřejmě pohár 🙂

Memoriál Karla Nováčka Budišov:

mladi hasici

Nedělní odpoledne patřilo mladým hasičům. Na náhradním hřišti za chovatelským areálem v Budišově se  konala hasičská soutěž. Za naše SDH se ho zúčastnilo družstvo mladších žáku, kteří skončili na krásném 4. místě z osmi družstev, dále potom starší žáci, kteří s časem 23,37 skončili na druhém místě společně s žáky z Hodova. Proběhl tzv. rozstřel, kdy se bohužel našim nedařilo „narazit“ a nakonec se posunuli na medailovou třetí příčku. Samozřejmě nechyběla ani naše chlouba, nejmenší hasiči – děti z MŠ.

TRL Výčapy:

Další kolo Třebíčské ligy proběhlo ve Výčapech. Družstvo mužů se po chybě na stroji s časem 22,08s umístilo na 24. místě z 28 družstev. U žen byla pomalejší voda a obsadili s časem 20.12s pěkné 6. místo z celkových 10. družstev.

Muži:

Ženy:

FOTKY: TRL Výčapy 2016

Okrsek Kamenná:

DSC_7556

Při příležitosti oslav 80-ti let od založení SDH Kamenná byla pořádána také okrsková soutěž, které se zúčastnilo pět družstev z našeho sboru včetně nejmladší přípravky z Mateřské školy. V soutěži se naše družstva umístila takto:

2. místo – muži do 35 let, 3. místo – ženy do 35 let, 3 místo – mladší žáci, 3.místo – starší žáci.

Muži šli do „rozstřelového kola“ o sele na rožeň, které vyhráli.

FOTKY: Okrsek 2016 v Kamenné

TRL Myslibořice:

První kolo TRL proběhlo v Myslibořicích.  Zúčastnilo se ho celkem 23 družstev mužů a 12 družstev žen. Muži dosáhli času 20,06s a umístili se na  celkovém  13. místě. Ženy obsadili 7. místo. Začátek sezony celkem vydařený, obě družstva na bodech.

FOTKY: TRL Myslibořice 2016