Dětský den:

V sobotu 25.6 proběhl na místním fotbalovém hřišti indiánský dětský den. Pro děti byla připravena indiánská stezka s různými úkoly, na hřišti se mohli vydovádět na skákacím hradu a při indiánském fotbale. V závěru dne bylo také, místním sborem, představeno nové hasičské auto TATRA T148.

DSC_1289

FOTKY: FOTKY: Dětský den – představena nová TATRA

Den otevřených dveří:

DSC_5659

V pátek 6.května v podvečerních hodinách proběhl každoroční úklid a příprava. V neděli potom byla hasičská zbrojnice návštěvníkům otevřena od 9 do 12 hodin. Návštěvníci si mohli prohlédnout hasičskou zbrojnici, vybavení SDH, výzbroj, výstroj, fotografie a kroniku. Posedět mohli při malém občerstvení.

FOTKY: Den otevřených dveří 2016

Shromáždění představitelů SDH okresu Třebíč:

Dne 19. 3 . 2016 se v Kulturním domě v Náramči  konalo  Shromáždění představitelů Sborů dobrovolných hasičů okresu Třebíč. Celou akci zaštiťovalo SDH Nárameč. Naštěstí vše proběhlo hladce a bez větších problémů. Doufáme že se akce všem zůčastněným líbíla.

FOTKY: Shromáždění představitelů Sborů dobrovolných hasičů okresu Třebíč

Karneval:

SDH Nárameč a MŠ Nárameč pořádali 28.2. 2016 již tradiční Karneval.

KARNEVAL 2016_KLOBOUKY_FINAL

FOTKY: Karneval Nárameč 2016

Masopust:

Dne 6. února pořádalo SDH Nárameč Masopustní průvod, počasí nám přálo, prostě vydařená akce 🙂DSC_9039

Fotky: Masopust v Náramči 2016

Ples:

9.1. 2016 hasiči Nárameč pořádali tradiční ples. K poslechu a tanci zahrála skupina Adriana.

plakat_ples_2016

Fotky: Ples SDH Nárameč 2016